Zakázková výroba zlatých šperků

Šperky na zakázku

Vyrábíme šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata, které dodáme, nebo ze zlomkového zlata, které si zákazník dodá sám. Tato forma je pro zákazníky výhodnější, protože pak platí jen práci.

Výrobky je možno vybrat z naší předlohy šperkůnebo například z výběru z pultu, též možno i dle vlastního návrhu zákazníka.

Termíny zhotovení jsou od jednoho do dvou měsíců, dle náročnosti. Nejdéle trvá výroba zlatých šperků s kameny, které se nechávají brousit na danou míru. Pokud není ta správná surovina, která odpovídá odstínem a druhem přání zákazníka, pak se výroba zdrží.

Mimo ručně vyráběné šperky můžeme též nabídnout strojové zlaté řetízky a náramky na míru. Zákazník, který nechce čekat na zdlouhavou výrobu, si prohlédne pro tento účel vyrobené šperky, které si může v případě zájmu ihned vyměnit za své zlomkové zlato a doplatit za práci

Snubní prsteny na zakázku

Našim zákazníkům často vyrábíme snubní prsteny na zakázku. Na vybrané druhy si může zákazník dodat své zlomkové zlato a zaplatit pouze práci. Je možné si vybrat ze spousty vzorků, které máme na prodejně Zlatnictví - Mělník k dispozici, nebo dle vlastního vzorku, nákresu či přání zákazníka.

Snubní prsteny jsou vyráběny ze žlutého zlata, bílého zlata nebo červeného zlata. Ve vzorcích snubních prstenů na zakázku najdete i různé varianty  barev zlata, rytí , i kamenů, které je možné vzájemně kombinovat dle fantazie a vkusu zákazníka.

V ceně snubních prstenů máme i vnitřní rytí, například iniciálů, jména, letopočtu apod.


Široký sortiment zlatých a stříbrných šperků

V našem obchodě máme k nahlédnutí a vyzkoušení fyzicky asi 200  vzorku snubních prstenů,které se dají ještě navíc barevně i rozměrově upravit. A další máme z katalogů. navíc i Váš vlastní návrh jsme schopni téměř vždy realizovat v rozumných cenách.


Přejít na obsah internetových stránek zlatnictví mělník Přejít na titulní stránku Zlatnictví - šperky Mělník a Kralupy nad Vltavou

© Copyright 2009 - Zlatnictví Petr Stinka Mělník, Kralupy nad Vltavou | Všechna práva vyhrazena | All rights reserved

Tisk | Prohlášení o přístupnosti | Napište nám


Tvorba www stránek Hrabeta.eu
Publikační systém LuckyCMS