Nabídka

Prodej

Díky našemu dlouholetému působení na trhu, solidnímu jednání a spolehlivosti, máme dostatek schopných dodavatelů. Náš sortiment šperků je opravdu veliký a rozmanitý.

Nabízíme prsteny, přívěsky, náramky, řetízky na krk i na nohy, naušnice, brože, náhrdelníky, soupravy a pro pány i spony na kravaty. To vše ve žlutém zlatě i bílém zlatě, nebo barevné kombinace včetně stříbrných šperků. Veškeré výrobky na naší prodejně jsou kontrolovány Puncovním úřadem ČR.

Za nákup zlatých výrobků nad 500 Kč čistíme našim věrným zákazníkům šperky ZDARMA. Počet kusů je odstupňován cenou nákupu.Například za nákup za 2000 dáváme bonus na číštění na 4 kusy čištění,což je čištění v hodnotě 120,- kč.


Široký sortiment zlatých a stříbrných šperků

V našem obchodě máme k nahlédnutí a vyzkoušení fyzicky asi 200  vzorku snubních prstenů,které se dají ještě navíc barevně i rozměrově upravit. A další máme z katalogů. navíc i Váš vlastní návrh jsme schopni téměř vždy realizovat v rozumných cenách.


Přejít na obsah internetových stránek zlatnictví mělník Přejít na titulní stránku Zlatnictví - šperky Mělník a Kralupy nad Vltavou

© Copyright 2009 - Zlatnictví Petr Stinka Mělník, Kralupy nad Vltavou | Všechna práva vyhrazena | All rights reserved

Tisk | Prohlášení o přístupnosti | Napište nám


Tvorba www stránek Hrabeta.eu
Publikační systém LuckyCMS