Naše služby

Zakázková výroba zlatých šperků

Vyrábíme šperky ze žlutého zlata, bílého i červeného zlata, které dodáme, nebo ze zlomkového zlata, které si zákazník dodá sám. Tato forma je pro zákazníky výhodnější, protože potom platí jen poplatek za práci.

Snubní prsteny na zakázku

Našim zákazníkům často vyrábíme snubní prsteny na zakázku. Na vybrané druhy si může zákazník dodat své zlomkové zlato a zaplatit pouze práci. Je možné si vybrat ze spousty vzorků, které máme na prodejně Zlatnictví - Mělník k dispozici, nebo dle vlastního vzorku, nákresu či přání zákazníka.

Opravy zlatých a stříbrných šperků

V dílně, která se nachází přímo na naší prodejně provádí kvalifikovaná zlatnice veškeré opravy zlatých a stříbrných šperků. Přečtěte si více o opravě zlatých šperků a stříbrných šperků

Výkup Vašeho zlata

Pokud nechcete své zlomkové zlato přeměnit na jiný šperk, nabízíme výkup Vašeho zlata všech ryzostí, včetně dentálního, u kterého zajistíme určení ryzosti.


Široký sortiment zlatých a stříbrných šperků

V našem obchodě máme k nahlédnutí a vyzkoušení fyzicky asi 200  vzorku snubních prstenů,které se dají ještě navíc barevně i rozměrově upravit. A další máme z katalogů. navíc i Váš vlastní návrh jsme schopni téměř vždy realizovat v rozumných cenách.


Přejít na obsah internetových stránek zlatnictví mělník Přejít na titulní stránku Zlatnictví - šperky Mělník a Kralupy nad Vltavou

© Copyright 2009 - Zlatnictví Petr Stinka Mělník, Kralupy nad Vltavou | Všechna práva vyhrazena | All rights reserved

Tisk | Prohlášení o přístupnosti | Napište nám


Tvorba www stránek Hrabeta.eu
Publikační systém LuckyCMS